Polska Izba Opakowań Wielkopolska jakość lider Rzetelna Firma BORAL
Nowa strona internetowa

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować nową wersję strony internetowej. Witryna dostępna pod adresem www.boral.pl zyskała całkowicie odmienioną szatę graficzną. Wprowadzone zmiany sprawiły, że strona jest bardziej nowoczesna i przyjazna dla użytkownika.
Nowy serwis został wzbogacony o treści, które niewątpliwie przyczynią się do lepszego poznania oferowanych przez nas materiałów. Od tej pory każdy Klient odwiedzając nas w internecie ma możliwość dowiedzenia się wielu ważnych informacji na temat konkretnych tworzyw. Zostały tu zawarte podstawowe właściwości oraz najczęstsze zastosowania materiałów. Ponadto przy każdym z produktów zamieszczono krótką charakterystykę, która powinna ułatwić podjęcie decyzji zakupowych. Ułatwieniem może okazać się również zakładka “Wymiary handlowe”, gdzie z łatwością można uzyskać szereg informacji dotyczących dostępnych średnic wałków oraz grubości płyt.
Naszych Klientów z pewnością zainteresuje zakładka “Promocje”, w której można znaleźć aktualne przeceny na niektóre tworzywa sztuczne. Prezentujemy tutaj również półfabrykaty o niestandardowych wymiarach, które od teraz można zakupić po bardzo okazyjnych cenach.
Dzięki działom „Aktualności” oraz „Zapytanie ofertowe” jeszcze bardziej zbliżyliśmy się do naszych odbiorców. Umieszczane na bieżąco wiadomości – m. in. o uczestnictwie w branżowych imprezach targowych informują, gdzie można nas aktualnie znaleźć. Stwarza to jednocześnie możliwość zaplanowania spotkania z przedstawicielami firmy. Prosty w obsłudze formularz pozwala również przesłać dowolne pytanie dotyczące oferowanych przez nas tworzyw sztucznych.
Wprowadzenie nowej odsłony witryny internetowej jest kolejnym krokiem w procesie rozwoju firmy. Strona ta powinna przede wszystkim stanowić źródło łatwo dostępnej wiedzy o tworzywach sztucznych dla naszych Klientów. Mamy nadzieję, że wszelkie zmiany zostaną przez Państwa pozytywnie przyjęte.

 


O firmie | Aktualności | Oferta | Promocje | Zapytanie | OWS | Kontakt |
Projekt i realizacja OGICOMCopyright by BORAL 2017 | Wszystkie prawa zastrzeżone